סנדרה סוריאנו יועצת משכנתאות בכירה

קצת עלי

נעים להכיר, שמי סנדרה סוריאנו.
אני רוצה לשתף אתכם בסיפור האישי שלי המחבר אותי לעשייה המקצועית שלי, יש לי תחושה שהוא מעביר הכי טוב מה אני יכולה לעשות עבורכם.

נתחיל בהתחלה

עליתי לארץ מאורוגואי לפני יותר מ 30 שנים, בלי גרוש,
עם שלוש מזוודות והרבה חלומות.
בחרתי לגור בישראל, וזה משהו שאני בוחרת בו כל יום מחדש.
עליתי לבד מטעמי ציונות, ללא משפחה ולמדתי להסתדר בעצמי.
אני עוד זוכרת איך עמדתי מול המקרר בסופר והתלבטתי אם לקנות חמאה או מרגרינה, ובפנים חלמתי על הבשר שאזכה לאכול אצל הדודים בסופי שבוע.
המצב הכלכלי הרעוע לא מנע ממני, כעבור שנה, לטוס לבקר את המשפחה עם כרטיס שמימנתי בעצמי, בתשלום אחד, אחרי שאספתי שקל לשקל.

אחרי החתונה, קנינו דירה בפעם הראשונה. לקחנו משכנתא, כמו כל זוג ממוצע, בהתאם להצעה שקיבלנו בבנק. אחרי שש שנים, כשמכרנו את הדירה ועמדנו להחזיר את ההלוואה, גילינו, לתדהמתנו, כיצד אחרי ששילמנו חודש בחודשו בצורה מסודרת ממיטב כספנו, היינו חייבים לבנק סכום גדול יותר ממה שלקחנו!
האתגרים הפיננסים שאספתי במהלך השנים הם תמצית סיפור השורשים של העסק שלי. 

אחרי שסיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה, עבדתי עם ילדים שהוצאו מהבית, במקלטים ובפנימיות. לאחר כמה שנים החלטתי לשנות כיוון  והתמקדתי בלימודים פיננסיים במטרה לעזור לאנשים ומשפחות מכיוון אחר. 

את התואר השני עשיתי במנהל עסקים, אחריו צברתי עוד ידע רב בהכשרות מקצועיות לייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה.
אספתי כלים רבים ומשמעותיים לצמיחה כלכלית משפחתית ואישית.
לא זנחתי את הכישורים הפסיכולוגים ואני משתמשת בהם עבור לקוחות שלעיתים מתמודדים עם מצבים רגשיים מורכבים, כמו גירושין, סירוב בנק לקבלת אשראי וצורך בשיפור דיור.
מעבר לייעוץ הפיננסי, לפעמים צריך גם אוזן קשבת, תמיכה, הכלה, הבנה והדרכה.
הבנתי שהייעוד שלי הוא לעזור לכם לעבור תהליך נכון ומדויק בהחלטה החשובה והמרגשת בחייכם – רכישת הבית שלכם. 

לשיחה ראשונה ללא התחייבות

מה מנחה אותי בתהליך הרכבת המשכנתא שלכם?

אנחנו מוקפים במציאות דמיונית של פרסומות צבעוניות עם אנשים מחייכים, משפחות מאושרות שמקבלות משכנתא והלוואות בלחיצת כפתור, וכך סוגרים את המינוס, יוצאים לחופשה ומחליפים את הרכב, כשבמציאות הדברים נראים לגמרי אחרת

אנחנו מתייעצים, בודקים ומשווים מחירים כשאנחנו קונים ג׳ינס, אבל כשמדובר בהלוואה הגדולה ביותר בחיים, המשכנתא, אנחנו סומכים על הייעוץ של הבנק ולא תמיד חושבים לפנות לגורם חיצוני פרטי. רכישת דירה ולקיחת משכנתא הם צעדים גדולים וחשובים בחיים. 

לשיחה ראשונה ללא התחייבות

כיוון שתחום הייעוץ קרוב לליבי וחשובים לי האמינות, המקצועיות, היושרה וקידום התחום, הפכתי לאחת ממייסדי ההתאחדות ליועצי משכנתאות, ואני פעילה בועדת האתיקה שלה.

מה אתם מקבלים?

ליווי, תמיכה, הסברים מפורטים, תשובה לכל שאלה עם המון סבלנות.

חיסכון בגדול בזכות משכנתא מעולה שנרכיב עבורכם.

תהליך נעים, רגוע, מקצועי ומדויק בדרך להגשמת החלום וקניית הבית שלכם.

סנדרה סוריאנו יועצת משכנתאות בכירה


סנדרה סוריאנו, יועצת משכנתאות מוסמכת ומומחית בתחום ניהול כלכלת המשפחה, מנהלת עסק מעל 10 שנים. בעלת ניסיון בתחום הפיננסי מעל 20 שנים, בעלת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון בפסיכולוגיה והתמחות מקצועית רחבה בתחום הליווי והייעוץ הפיננסי, ממייסדי ההתאחדות יועצי משכנתאות בישראל ושייכת לועדת האתיקה של ההתאחדות.

דילוג לתוכן