סנדרה סוריאנו - ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה - משכנתא וצמיחה כלכלית

משכנתא וצמיחה כלכלית 

בטחון פיננסי במשפחה הוא אחד העוגנים החשובים ביותר. לא פעם המציאות הדינאמית המשתנה שלרוב מובילה להוצאות שאינן מתוכננות, עלולה לערער את היציבות.
מסלול הפרימיום נבנה במיוחד עבור זוגות ומשפחות שמעוניינים ללמוד איך אפשר לשלב בין משכנתא לניהול חכם של חשבון הבנק ולבצע שינוי אמיתי, שנועד להבטיח להם שקט פיננסי לאורך זמן.
 
אם גם אתם חושבים על משכנתא ומצב חשבון הבנק לא מזהיר, או שאתם רוצים לשפר את מצבכם באמצעות מחזור משכנתא אך חוששים מהתהליך, אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן לחיות נכון - מסלול הפרימיום לצמיחה והבראה כלכלית מיועד בדיוק בשבילכם!
 
ייעוץ לניהול נכון של כלכלת המשפחה לצד ייעוץ משכנתאות מקצועי למשכנתא חדשה או למחזור משכנתא קיימת יאפשר לכם לנהל תקציב מותאם לצרכים שלכם, לתכנן את המשכנתא הנכונה עבורכם ויעניק לכם את השקט הפיננסי שאתם מחפשים.
 
מסלול זה הותאם במיוחד כמענה לצורך קיים באוכלוסיה, בין אם לזוגות צעירים שמתחילים את חייהם ומעוניינים לרכוש כלים וידע שיעזרו להם בקבלת ההחלטות וההתנהלות הכלכלית ובין אם למשפחות עם משכנתאות והלוואות המעוניינים לפתוח דף חדש בחשבון הבנק.
 
הצטרפו אלי לתהליך ותחזירו את הביטחון והיציבות הכלכלית למשפחה שלכם!
 
 
אשמח לסייע בכל שאלה
התקשרו אלי לקביעת פגישה 050-4260024 או השאירו פרטים ליצירת קשר (קישור לצור קשר)
 

מה לקוחות אומרים?

פניתי אליך כי הבנתי שיתכן שיש אפשרות לשיפור בהתנהלות הכלכלית שלי.
המקצועיות שלך והאישיות הנעימה והאמינה שלך, הם הייחוד שלך על פני אנשים אחרים העוסקים בתחום.
את מבינה בתחום ומצליחה להבהיר חלקים פחות ברורים בצורה פשוטה. האינטראקציה איתך נעימה ואת משדרת מהימנות ואמינות באופן שבו את משיבה לשאלות, ניכרת איכפתיות כלפי בכל מפגש איתך.
 
ש', מודיעין
 

 
הגענו אליך כדי לעשות קצת סדר בכל העניינים הכספיים שלנו, הבנו שיש מקומות לשיפור. לימדת אותנו איך להסתדר עם הכסף, איך לא להכנס למינוס בקיץ עם כל ההוצאות הגדולות. לקחנו את השירות שלך גם למיחזור המשכנתא ואני ממש שמחה שלא עשינו את זה לבד!!! רק לחשוב מה היה כשלקחנו את המשכנתא בעבר הרחיק אותנו מהמחשבה למיחזור. עכשיו יש לנו משכנתא כמו שאת אומרת "מתאימה למשפחה שלנו" וגם חסכת לנו 72,000 ש"ח. תודה לך סנדרה יקרה!!!
מ' ו נ', כפר סבא
סנדרה מספקת שירות מסור ומקצועי, מבטאה מומחיות ברורה בתחום המשכנתא וכלכלת המשפחה ומעבר לכל - המסירות האיכפתית והזמינות של סנדרה עושות את ההבדל בינה לבין אנשי מקצוע אחרים בתחום הזה
עפרה,מודיעין
 


פניתי לסנדרה סביב רצוני לעשות סדר בעולמנו הפיננסי, האישי והמשפחתי. הכרתי אדם מקסים, מסביר פנים, אישה עם סבלנות ורצון עז לעזור. בזכות עבודתה המקצועית גיליתי דברים שלא ידעתי בתחום הפיננסי, התחלנו לחסוך יותר, ולהתנהל בצורה טובה יותר. בדרך גם מיחזרנו המשכנתא במסלול נוח הרבה יותר וחסכנו כמה עשרות אלפי שקלים. ממליץ בחום רב.
 
ר', ירושלים
 
סנדרה סוריאנו  •   050-4260024    •   יצירת קשר
  • התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים ללא קבלת  אישור בכתב ומראש.
  • המידע באתר הינו כללי. מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ואישי לקבלת מידע מדוייק.
  • הניסוח באתר בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים.
©