סנדרה סוריאנו - ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה - לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

​סנדרה יקרה,
מסתבר שייעוץ למשכנתא זה ממש לא רק עניין כלכלי. ואת כיועצת היית לנו הרבה מעבר לכך. במשך כמה שבועות היית בשבילנו סביבה תומכת לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות, מאמנת אישית ופסיכולוגית צמודה. הליווי האדיב והנדיב שלך; הסבלנות הבלתי נגמרת להסביר לנו שוב ושוב (ושוב..); ההקשבה לצרכים שלנו, אבל גם ההעזה להעלות אפשרויות אחרות, טובות יותר; ההכלה של כל ההתלבטויות שלנו לאורך הדרך; השיתוף שלנו בשיקולים ובאפשרויות; זיהוי המגמה בשוק והדחיפה שלך אותנו קדימה שבזכותה ורק בזכותה הצלחנו להשיג בדקה ה-92 ריבית אטרקטיבית - באמת שלא יכולנו לתאר לעצמנו תהליך יותר מקצועי מזה. אין ספק שאת במקצוע הנכון. תודה על הכל.
גיל ונורית הורביץ
 


אנחנו זוג לא במיוחד צעיר שדחה את עניין רכישת הבית הרבה זמן בין היתר בגלל ששנינו לא בנויים להתעסקות המורכבת הכרוכה בתהליך הרכישה, בעיקר סביב עניין המשכנתא. כמו כן לא היה לנו גם רצון להתמקצע בתחום המשכנתאות, איננו אנשים פיננסיים במיוחד. אל סנדרה הגענו בעקבות המלצות, ושמחנו לפגוש אשת מקצוע רצינית יסודית וקשובה, שמהפגישה הראשונה הפגינה רגישות ואכפתיות, ועזרה לנו בתהליך שהיה מורכב וממושך יותר מהרגיל עקב נסיבות יחודיות. סנדרה מקצועית מאוד בתחומה, בעלת יחסי אנוש יוצאי דופן שבנעימות והסברת פנים הצליחה להניע מהלכים כבירים לטובתנו בתוך המערכת הבנקאית הנוקשה. בסופו של התהליך ידענו שבזכות סנדרה העסקה הגדולה ביותר שנעשה בחיינו נעשתה באופן מושכל ואחראי, ובתנאים אופטימליים. למי שנרתע או מתלבט האם להשקיע כלכלית בייעוץ משכנאות אומר את זה – מעבר לעובדה שסנדרה תשיג תנאים טובים יותר מול הבנקים, לשקט הנפשי ולחסכון בזמן ובעוגמת נפש, בתוך תהליך רכישה שכידוע עלול להיות מורט עצבים, פשוט אין מחיר.
מירי ועמיר

 
למרות היותי אדם מחושב ואחראי, נתקלתי במצב של מינוס בבנק ההולך וגדל מיום ליום. ידעתי שאני מוציאה יותר ממה שנכנס, וידעתי שאני חייבת לעשות שינוי, אך לא ידעתי איך לעשות את זה. הרבה פעמים ניסיתי לעשות טבלאות ולעקוב אבל לא הצלחתי עד הסוף. עד שפגשתי את סנדרה....
כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שהגעתי לחוף מבטחים ומכאן והלאה הכל יסתדר. סנדרה במקצועיות רבה ובאמפתיה אדירה גרמה לי ראשית כל להירגע ולהבין שיש פתרון לבעיה. תוך כמה מפגשים ובעבודה משותפת, היתה לי תמונה ברורה מאוד של מצבי, מהו התקציב שברשותי וכיצד לחלק אותו כך שאוכל לאפשר לעצמי לחיות בביטחון. אנשים מפחדים להיכנס לתהליך כזה כי הם חושבים שהם יצטרכו להפסיק "להנות מהחיים" ולהתקמצן כל הזמן ו"זה לא כיף לחיות ככה". אז מה יותר כיף להכניס את הראש מתחת לאדמה, כביכול להנות, ולתת למינוס ולדאגות לגדול כמו כדור שלג?!
כיום אני מוציאה הרבה פחות ממה שהייתי מוציאה בעבר אבל אני חיה הרבה יותר טוב ממה שהייתי חיה בעבר, אני יודעת בדיוק מה מצבי הכלכלי וזה נותן לי רוגע, שלווה ובטחון, שהם מבחינתי איכות חיים. אני נהנית מהחיים הרבה יתר ממה שהיה לפני התהליך. יש לי סדר בחיים ואני יכולה לדעת מה האפשרויות שלי ולתכנן את ההווה ואת העתיד שלי בבטחה.
תהליך של יעוץ כלכלי הוא מבחינתי הכרחי להגעה לבטחון כלכלי, גם אם זה עולה כסף, שווה כל שקל, וחוסך אלפי שקלים.
 
א', נתניה
 


פנינו אליך כי חבר אמר לנו שאפשר לחסוך במשכנתא. לא הינו בטוחים שגם אנחנו יכולים, משלמים כל חודש, ההחזר החודשי בסדר, ובכל זאת החלטנו לבדוק. הגענו אליך, הסברת לנו הכל עם הרבה סבלנות, מקצועיות ורצינות. לא יאמן, אבל תוך כמה שבועות מיחזרת לנו את המשכנתא וחסכת לנו המון כסף!!!
אם היתי יודע, היתי עושה את זה קודם. תודה על כל העזרה ועל ההסברים המפורטים שלך. הרגשנו שיש על מי לסמוך.
 
מ', מודיעין

 
סנדרה,
כשקנינו בית, ידענו שיש הרבה ריצות וכאבי ראש. את חסכת לנו את כל הבלאגן סביב המשכנתא.
מהפגישה הראשונה הבנו שאנחנו מול אישה לא רק מקצועית אלא מישהי שתלווה אותנו כל הדרך.
לא נתת לנו להתעכב ולהתפזר, בדקת כל מסמך, עבדת מול הבנקים, הגענו לבנק לחתום עם הכל מוכן. ידענו בדיוק על מה אנחנו חותמים כי דאגת שנבין!
תודה על כל הטלפונים והמעקב, על המקצועיות, הדאגה והאכפתיות וכמובן על החסכון בזמן וכסף.
 
ח' ומ', מודיעין
 

 
אני מהאנשים שהמילה משכנתא עושה לי צמרמורת, מזכיר לי שעות בבנקים, שיחות עם פקידים שלא הבנתי מה אומרים ושעות של ריצות. כשכולם דיברו על ריביות נמוכות וחסכון אפשרי, ברחתי. אמרתי, לי הספיק פעם אחת. מזל שהמליצו לי עליך. לא רק עשית בשבילנו הכל וחסכת לנו יותר מ 100,000 ש"ח, את גם ישבת איתנו והסברת לנו הרבה דברים שכשאת מסבירה זה נשמע כזה פשוט.... וכמה סבלנות יש לך!
אין לי ספק שהגענו לבן אדם הנכון, בזמן הנכון. תודה לך!
 
מ' וא', תל אביב
 

 
הגעתי לסנדרה המדהימה אחרי שכל שנותיי רק הוצאתי וביזבזתי כספים ללא הכרה עד......שלמדתי איך להתנהל ולשים לי "סטופים" ולוותר על כל גחמותיי הבלתי נישלטות. סנדרה עזרה לי לבנות תקציב חדש והייתי חייבת להתנהל על פיו.
חשתי שזרקו אותי לתהום , הייתי מבולבלת ולאט לאט, בהדרכתה של סנדרה עם המון סבלנות אני מצליחה ובענק.
במשך חצי שנה סנדרה ליוותה אותי ולימדה אותי איך לנהל את התקציב החודשי.
כיום אני לא מאמינה שסיימתי את החודש בפלוס (שזה נדיר ביותר).
ממליצה בחום רב על ההדרכה של סנדרה המיוחדת.
 
ר', באר שבע
 


מלכתחילה פנינו אליך לייעוץ כי הרגשנו שאין לנו שליטה על הכסף ושאנחנו זקוקים לעזרה ושנמאס לנו לחיות בתחושה שיתקשרו מהבנק ואין לנו מה לעשות - הבנו שהגענו לקצה ושאנחנו חייבים לעשות שינוי תפיסתי
הייחוד שיש לך זו היכולת המקיפה לראות גם את הפרטים הקטנים וגם את "המקרו" ושהתחושה העיקרית שלנו שאת מבינה בתהליכים. יש לך תכונות של מקצועיות ורגישות ותפיסה מציאותית שלא הכל שחור או לבן, ההבנה שזה בדיוק כמו בדיאטה - לא מספיק לרזות, אלא לשמור ולדעת ללוות נכון כלכלית
חשוב לי לציין שכלקוחות שלך תמיד היה לנו ברור מה קורה בכל שלב וגם אם הלכנו לאיבוד, תמיד היית שם לעשות עבורנו סדר והתארגנות מחדש למטרות שלנו, ואנו מודים לך על העקביות והקשר הרציף שלנו היו מאוד חשובים.
י' ו ע', ירושלים
 

 
לאחר נישואין של כ-20 שנה בהם רק בעלי לשעבר נהג לטפל בענייני המשכנתא, התגרשתי ובבואי לרכוש נכס משלי, ונותרתי לבדי מול הבנקים - לא מבינה את הטרמינולוגיה, לא מבינה את החישובים, את הריביות, הכל היה עבורי סינית והייתי די אבודה. לאחר קבלת המלצה, הגעתי לסנדרה. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שאני יכולה לשאול את השאלות הכי פשוטות ולקבל עליהן הסבר מקיף וברור. סנדרה הקפידה לוודא שאבין הכל עד הפרט האחרון ולבקשתי הסבירה לי הכל שוב ושוב ויתרה מכך גם דאגה למול הבנקים לדאוג עבורי לריביות המיטביות ולהחזר חודשי מתאים לצרכיי. יכולתי לפנות לסנדרה לאורך כל החודשים שליוותה אותי בכל שעה ועם כל שאלה, מה שלא הייתי יכולה כמובן לעשות אם הייתי לוקחת את המשכנתא ישירות מול הבנק ללא תיווכה.
ממליצה בחום !!!
שרון איילנד   

ממליצה בחום !!!
שרון איילנד 
______________________________________________________________________________________________________
 
סנדרה סוריאנו  •   050-4260024    •   יצירת קשר
  • התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים ללא קבלת  אישור בכתב ומראש.
  • המידע באתר הינו כללי. מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ואישי לקבלת מידע מדוייק.
  • הניסוח באתר בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים.
©