לקוחות ממליצים

פנינו אליך כי הרגשנו שאנחנו לא מספיק שולטים בתחום המשכנתאות ובכלל בעולם הפיננסי.
אחרי פגישת ההכרות הרגשנו שנוכל לקבל מענה טוב לצרכינו והרגשנו שתוכלי להאיר את העולם הלא נודע הזה מבחינתנו.
קודם כל התמונה המלאה שאת נותנת, לטוב וגם לפחות טוב, תסריט מוצלח וגם תסריט פחות מוצלח וגם תחושת הבטחון עבורנו בעולם המשכנתאות שלא היה מוכר לנו. תחושה שיש עם מי לדבר ולהתייעץ אפילו על דברים שהם במעגל הרחב יותר של התחום ולא רק משכנתא.
מבחינה טכנית הזמינות שלך היא מדהימה דבר שכמובן מוסיף על הנאמר קודם.  
תודה על הכל!

ג’ ו-ג’, נתניה


פנינו אליך לא כל כך מחוסר הבנה אלא דווקא בגלל הבנה מהמשכנתא הראשונה של כמה זמן יקח לנו לעשות הכל לבד וידענו שבסוף זה ישתלם לנו גם לחסכון בזמן וגם בכסף.  שידרת אמינות וידע.
חסכת לנו את הריצות לבנקים והמשא ומתן. לא האמנו שצריך להגיע רק לחתום, הכל היה מסודר וברור, אנחנו רגועים כי אנחנו יודעים שגם קיבלנו את המשכנתא הכי טובה וגם שהכל הלך בנעימות, פשוט כייף!

א ו נ, מודיעין


סנדרה, אין לי מילים להודות לך על כל העזרה! פנינו אליך בתקופה לא פשוטה, כשלהוריד תשלום חודשי למשכנתא היה דחוף ביותר. את הצלחת גם להוריד את התשלום החודשי, גם לחסוך לנו הרבה כסף ובנוסף לא הינו צריכים ללכת לבנקים ולהתווכח על ריביות. תודה סנדרה יקרה!

ג’ ו-ד’, רמת גן


סנדרה, תודה על המקצועיות והמהירות שבה עזרת לנו לקבל את המשכנתא!!
הגענו אליך בדקה ה-90, חשבנו שלא נספיק להגיע עם המשכנתא בזמן. עשית הכל מהר,  בנעימות, חסכת לנו זמן, כסף והרבה דאגות. תודה!!!

ר וג, מודיעין 


רצינו להודות לך על תהליך אישי, גמיש אבל מדוייק ונכון עבורנו, תהליך מקצועי שבו השגנו את מטרותינו. בנוסף, לאחר תהליך שכזה, אנחנו בהחלט נבצע בדיקת כדאיות מיחזור בכל תקופה.מיטל ואסף, רשל”צ 


קיבלתי המון מהייעוץ- הכוונה והסברים, המלצות לגבי מסלולים מתאימים לנו, ניהול מו”מ מול הבנקים מבלי שאני אצטרך לעשות כלום, ליווי בכל נושא השגת האישורים הנדרשים למשכנתא, תיווך ביני לבין פקידת המשכנתאות בבנק, כל מה שהייתי צריכה בתהליך. תודה רבה על הכל- על המקצוענות, על הייעוץ, התמיכה ואפילו עידוד ברגעי משבר…. “
ד’ , מודיעין


סנדרה יקרה, את אישה חביבה ונעימה. מתחילת התהליך הענקת לנו הרגשה של ביטחון ואמון מלא בך. אני בטוחה שהידע שלך עצום ויש לך כלים לעזור לאנשים. תודה על קצת שקט נפשי שהענקת לנו בתקופה לחוצה זו.
אני מרגישה שעזרת לנו המון וחסכת לנו כסף וזמן שאין לנו….
ב’, מודיעין


סנדרה שלום,
רצינו להודות לך מאוד על הסיוע הרב בכל תהליך לקיחת המשכנתא.
היה לנו מאוד נעים לעבוד איתך והייתה לנו הרגשה תמידית של יחס אישי ושיש על מי לסמוך בעניים עצומות.
תודה רבה.חגי, מודיעין


“…. בשורה התחתונה, כשמונחים על הכף סכומי כסף כל כך גדולים ותשלומים לפרקי זמן של שנים, אם אתם לא מהתחום, תשאירו את העבודה לבעל מקצוע. אין ספק שסנדרה היא כזאת ובהחלט מהטובות יותר שנתקלנו…”
אייל ורונית