סנדרה סוריאנו - ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה - לקוחות ממליצים

המלצות מלקוחות כלכלת המשפחה

פנינו אלייך לייעוץ כלכלי כדי לצאת מהמינוס.
החיבור האישי איתך כבר במפגש הראשון היה מה שגרם לנו להחליט לשכור את שירותייך. אהבנו את הפתיחות, ההסברים הקלים, המענה לכל שאלה והמקצועיות שהשרית, הזמינות, האמפתיה והחמימות שלך בכל שלב. בעיקר התחברנו לזה שאמרת שגם אנחנו יכולים לעמוד בתקציב והראית לנו שזה לא כזה מסובך. הקשבת לצרכים שלנו, לא הבעת שיפוטיות לגביהם.
אני שמחה שפגשנו אותך, עזרת לנו מאד ובכל פעם שיוצא לי לדבר על הנושא שמך מוזכר ואני ממליצה עלייך בחום.
 
ע' וא', תל אביב
 

פנינו אליך בשל צורך אמיתי להתייעל כלכלית, לחסוך. היינו בתקופה של הוצאות מרובות ונראה היה שאנו זקוקים ליד מכוונת לפני ש"נשקע". שמחנו להכיר יועצת  מקצועית, סבלנית, אמפתית מאד, לא שיפוטית ולא ביקורתית, בעלת רצון אמיתי לעזור וטוב לב. המעקב גם הוא חשוב ביותר ולדעתי זה המדד האמיתי להצלחת התהליך. תודה!!
א' וע', מודיעין
הגענו אליך עם רצון לשפר את המצב הכלכלי . אנחנו לא משפחה של חובות והלוואות אבל ראינו שמשהו לא בסדר בהתנהלות שלנו, לא מצליחים לחסוך ובחודשים מסויימים של השנה פתאום המינוס גדל בלי שליטה.
כבר בפגישה הראשונה היתה לנו תחושה שאת אמינה, מדברת בגובה העיניים.
לימדת אותנו שאפשר לנהל תקציב וגם לחסוך. אין לי מילים להודות לך על ליווי בתהליך של שינוי תוך אכפתיות, הבנה וחיבה. תודה סנדרה יקרה!
 
ב' ומי, מודיעין
 
 
סנדרה יקרה, אני לא מאמינה שאני, זאת שבתחילת הדרך אמרה שאנחנו לא נצליח לצאת מהבלגן הזה ושבסוף נמכור את הבית, זאת שבכתה מלהסתכל על ההוצאות שלנו, יכולה לחייך היום ולהגיד בלב שלם שאפשר אחרת. בזכותך סנדרה, למדנו להכיר איפה ואיך לשנות בהוצאות. עזרת לנו לעשות שינוי אמיתי. אני היום ישנה בשקט, יודעת מה אפשר ומה אי אפשר ואפילו הבנות שלנו המתבגרות שותפות לתהליך.
את אישה מיוחדת במינה, שיודעת להראות את הדרך ללא ביקורת, יודעת לכוון ולא ללחוץ.
תודה לך סנדרה יקרה!
 
מ' וג', ירושלים
 

סנדרה יקרה,
פנינו אליך כי הרגשנו שאנחנו לא מצליחים לשלוט בהוצאות שלנו ולחסוך כמה שאנחנו יכולים מההכנסות שלנו. מעבר לכך רצינו לעשות סדר בכל תחום הביטוח והחשבונות שלנו
קיבלנו ממך יחס אישי, לבביות, ירידה לפרטים ודוח מקיף שהכנת עלינו.
תודה על ההשקעה, ההכוונה והליווי!
 
א, ומ, תל אביב
 

 
סנדרה,
כמו שאמרת מראש, זה תהליך שדורש מאיתנו הכנה והתחייבות למפגשים, אבל הכל היה מוגדר מראש וברור -  אילו מסמכים עלינו להכין ומה להביא לפגישות.
במפגשים איתך, סנדרה, את מציגה מיזוג נדיר ומושלם בין האישי - רגישות לצרכים ולהעדפות שלנו ולדינמיקה ביני לבין אשתי, לבין המקצועי - כאן ידעת לכוון אותנו ולהסביר את החישובים והתכנית בבהירות ובסבלנות. בתהליך של הבראה כלכלית דרושה התמדה, ואת תמיד יודעת ללוות אותנו ולהיות זמינה לשאלות שלנו.
תודה על הכל!
 
י' וש', רחובות
 
 

סנדרה - את מדהימה, סובלנית, נעימה עם יכולת הסבר והדרכה גבוהה. כמעט קוסמת....
א' וב', מודיעין
 
 
 
סנדרה סוריאנו  •   050-4260024    •   יצירת קשר
  • התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים ללא קבלת  אישור בכתב ומראש.
  • המידע באתר הינו כללי. מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ואישי לקבלת מידע מדוייק.
  • הניסוח באתר בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים.
©